FOTO/ Kjo është bankierja shqiptare që u vra nga ish-burri në Florida

fustane me qera

Një ngjarje e rëndë u raportua sot nga Florida ku një i ri shqiptar vrau ish-gruan e tij dhe më pas u arratis me vajzën e tij 9-vjeçare.

Autori i krimit është Renato Muhaj ndërsa viktima Suela Saliaj, e cila punonte prej disa vitesh në bankë.

Suela u gjet e vdekur në banesë nga policia ndërkohë 34-vjeçari rrëmbeu vajzën e cila u shpëtua disa orë më vonë.

E ndjera jetonte prej disa vitesh në SHBA, ku kishin emigruar më pas dhe prindërit si dhe vëllai i saj. Prej shumë vitesh ajo kishte eksperiencë në shërbimin e klientit në banka.

Motivet e këtij krimi të rëndë nuk dihen ende.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com