Lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda

fustane me qera

Mëngjesin e kësaj të enjteje, një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës Rihter, është regjistruar  në Shqipëri.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë dhe Ujit (IGJEUM) tërmeti është regjistruar në orën 06:32 në qarkun e Elbasanit.

Sipas të dhënave paraprake, nuk raportohet për pasoja në njerëz apo dëme materiale.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com