Vjedhje në një banesë në Korçë/ Grabitësit dhunojnë të moshuarin dhe e bëjnë për spital

fustane me qera

Gjatë natës, një grabitje ka ndodhur në lagjen nr. 15 në Korçë.

Mësohet se autorët e ngjarjes kanë hyrë në banesë dhe kanë dhunuar një të moshuar, i cili për pasojë ka përfunduar në spital.

I lënduari ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rastit.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com