Tezja e 27-vjeçares në Kamëz: Atë e kanë vrarë, nuk do e linte kurrë vajzën vetëm

fustane me qera

Sibora Abedini është 27-vjeçarja që i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit pasi në rrjetet sociale ishte publikuar një foto intime e saj.

Por familjarët e të resë kanë dyshime se ajo mund të jetë vrarë, pasi thonë se ajo kurrsesi nuk mund të linte jetime vajzën 2-vjeçare që ka.

Tezja e 27-vjeçares duke folur për mediat tha se Altin Çoku, i arrestuari për këtë ngjarje, mund ta ketë shtyrë nga kati i katërt pasi ajo kishte dalë për të pirë cigare.

“Është një legen që ma mori gocën në qafë, i ka bërë foto. Unë jam tezja, unë e kam rritur atë gocë, ajo me ne është rritur. Nuk janë të vërteta lajmet që kanë dhënë deri tani. E vërteta është që gocën time kanë vrarë. Kanë ardhur këtu e kanë shtyrë.

Ajo nuk do e kishte lënë kurrë vajzën 2-vjeçe. Atë e kanë vrarë, ai personi që është arrestuar. Nuk e di çfarë ka ndodhur, se këto muhabete kanë ndodhur 2 ditët e fundit dhe vajza nuk m’i ka thënë. Goca do vinte te unë në Itali, ai nuk e di çfarë i bëri.

Ose mori vesh që do vinte në Itali dhe e ka vrarë. Ajo nuk e ka vrarë veten dhe lajmet nuk janë të vërteta. Ajo kishte një problem me bashkëshortin dhe ishte një ndarje për momentin, ndoshta do bashkoheshin prapë”.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com