Sherr në gjimnaz, dy adoleshente dhunojnë 17-vjeçaren

fustane me qera

Një sherr që ka degraduar në përplasje fizike raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Tre vajza të reja përkatësisht të moshave 19, dhe 17 vjeç janë konfliktuar me njëra-tjetrën për arsye ende të paqarta.
Si pasojë ka nisur procedimi në gjendje të lirë për dy prej tyre.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetaset:

-E. Sh., 19 vjeçe dhe për një 17-vjeçare, të dyja banuese në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta janë konfliktuar fizikisht, me një shtetase 17 vjeçe.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com