Parashikimi i horoskopit nga Paolo Fox për secilën shenjë

fustane me qera

Dashi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë ditë të parë të javës së re, edhe në sajë të një Hëne të bukur në shenjën e mikut tuaj Shigjetar, do të ndiheni padyshim më mirë pas disa javësh mjaft të vështira. Tani keni një dëshirë të madhe për të filluar përsëri.

Demi:

Sot do të duhet të merreni sërish me Venusin e shtruar këmbëkryq. Ata që kanë një histori të fortë dhe e duan shumë fort personin tjetër, mund ta gjejnë veten vetëm duke e qortuar ose kritikuar për diçka. Në rastet më të rënda do të ketë nga ata që do të mendojnë për një largim drastik.

Binjakët:

Hëna në opozitë mund t’ju bëjë të filloni javën në një mënyrë disi të sikletshme dhe nervoze. Mund të përjetoni një rënie të lehtë mendore dhe fizike në mëngjes: kini kujdes nga ata që mund t’ju irritojnë lehtësisht.

Gaforrja:

Jeni protagonisti absolut i një revolucioni të madh personal. Mos harroni se Jupiteri dhe Saturni, dy planetët e ngadaltë, do të vazhdojnë t’jua bëjnë me sy. Ata do t’ju ndihmojnë të ktheheni në lojë si fitues.

Luani:

Hëna do të jetë në aspekt dashamirës, ​​ndërsa Venusi dhe Marsi në opozitë, kurse Jupiteri në kuadraturë: Do të jetë e lehtë të përballeni me shumë polemika në vendin e punës, ndonjëherë edhe me urrejtjen e kolegëve që e kanë zili suksesin tuaj.

Virgjëresha:

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, kjo e hënë do të jetë një ditë tjetër në të cilën do të bënit më mirë të shmangni debatet, sepse Hëna do të jetë kundër. Tregohuni të kujdesshëm me njerëzit që ju rrethojnë, veçanërisht në ambientin e punës.

Peshorja:

Sot do ta ndjeni edhe më të fortë dhe më urgjente nevojën për t’i nxjerrë në pah gjërat që kërkoni, me vendosmëri: do të ndiheni të lodhur duke kërkuar “më fal” ose “leje”, veçanërisht nëse jeni të sigurt që u keni dhënë kaq shumë njerëzve të tjerë.

Akrepi:

Sot emocionaliteti juaj do të dyfishohet deri në atë pikë sa do të luftoni për të menaxhuar emocionet. Këto yje, megjithatë, ju ftojnë ngrohtësisht të mbani nën kontroll emocionet dhe tensionet e tepërta, veçanërisht në dashuri.

Shigjetari:

Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj: do ta nisni javën me një nxitje të jashtëzakonshme shtesë. Përfitoni nga ajo për të fituar më shumë qartësi në dashuri, nëse diçka nuk po shkon mirë.

Bricjapi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të fillojë një javë që do t’ju lejojë të shpejtoni çdo marrëveshje të rëndësishme dhe të zhvilloni projekte të reja krijuese. Disa do të ndjejnë nevojën për të rivlerësuar një miqësi ose bashkëpunim.

Ujori:

Sot janë yje shumë intrigues për marrëdhëniet: Marsi dhe Venusi do të jenë ende në shenjën tuaj për t’ju dhënë mbështetje. Nuk duhet të qëndroni të fokusuar vetëm tek dashuria. Për ju, miqësia gjithashtu ka një vlerë të madhe. Koha e mirë për të bërë miq të rinj.

Peshqit:

Dielli, Mërkuri dhe Saturni do të jenë në shenjë, Jupiteri në një aspekt harmonik: përpiquni të eliminoni çdo dyshim apo frikë që mund t’ju pengojë. Midis 22 dhe 31 Marsit yjet mund të rezervojnë disa mundësi të reja joshëse për ju.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com