E rëndë/ 13-vjeçarja plagos me th’ikë 15-vjeçarin, dyshohet se…(Emrat)

fustane me qera

Nje nxenes qellohet me thike nga nje nxenese. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ne lagjen 18 Shtatori ne Gjirokaster kur nxenesi A.T 15 vjeç ka ngelur i plagosur me thike nga nje 13 vjecare nxenese e shkolles 9 vjeçare KOTO HOXHI ne Gjirokaster.

Sapo nxenesi eshte qelluar me mjetin preres eshte vene re nga kalimtare te rastit te cilet kane njoftuar policine dhe percjelle menjehere ne spital me makine te rastit.

Policia menjehere ka kapur vajzen adoleshente agresore te cilen e ka shoqeruar ne ambjentet e policise nga ku do te merret ne pyetje ne pranine e psikologut.

Dyshimet e para te ketij akti jane se vajza 13 vjecare e ka kryer kete akt per xhelozi. Hetimet vazhdojne.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com