Jurgen Çela hedh 20 metra në ajër me fuoristradë 28-vjeçaren

fustane me qera

Në pamjet që shikoni në video, të siguruara ekskluzivisht për JOQ janë dërguar nga familjarë të vajzës. E reja ndodhet në reanimacion.

Ajo është përplasur nga mjeti tip fuoristradë që drejtohej nga Jurgen Çela orët e para të ditës së sotme. Drejtuesi i mjetit ka hedhur 20 metra në ajër 28-vjeçaren e cila po kthehej nga puna dhe udhëtonte me një motor të vogël.

Ai ia ka mbathur pas aksidentit dhe është vetëdorëzuar në polici 6 orë më pas. Ndihmën e shpejtë vajzës ia kanë dhënë disa djem që po ktheheshin nga kisha e Laçit me mjetin tip Audi i cili po ashtu u përplas nga fuoristrada e Çelës, rrëfen për JOQ nëna e vajzës.

Për fat të mirë të rinjtë nga Laçi nuk pësuan dëmtime fizike, por vetëm materiale në mjetin me të cilin udhëtonin.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com