E rëndë! 59-vjeçari konsumon sasi të madhe medikamentesh dhe ndërron jetë

fustane me qera

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë kiu një burrë i moshës 59-vjeçare i ka dhënë fund jetës pasi konsumoi shumë ilaçe.

“Pasditen e sotme, në lagjen nr. 2, Korçë, në banesë, shtetasi P. C., 59 vjeç, nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij, dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore. Ky shtetas u transportua për mjekim në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë”, sqaron policia.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com