Donnarumma: Shqipëria ka lojtarë të rinj interesantë

fustane me qera

Portieri i Italisë, Gianluigi Donnarumma vlerësoi në maksimum Shqipërinë përpara ndeshjes së të shtunës.

“Shqipëria është një ekip i madh me lojtarë të rinj interesantë që kanë përvojë. Çdo ndeshje është e ndryshme, kështu që ne do të duhet ta përballojmë atë në mënyrën më të mirë të mundshme dhe të përpiqemi të fitojmë çdo ndeshje.

Ne do duhet të shikojmë ndeshje pas ndeshjeje, por tani po mendojmë të bëjmë mirë kundër Shqipërisë, do të shohim” tha ai.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com