Reshje shiu dhe breshëri në Ersekë, banorët: Zgjati vetëm 20 minuta, ka bërë dëme

fustane me qera

Këtë mbasdite, Erseka dhe rrethinat  përfshihen nga rreshjet e dendura të shiut dhe breshërit.

Zonat që më së shumti janë prekur nga breshëri janë rrëzë malit të Gramozit në Rehovë, Starje dhe Prodan.

Sipas banorëve, breshëri zgjati deri në 20 minuta dhe mendohet të ketë bërë dëme në drufrutorë.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com