“Shtatë muaj pa ty”, Jul Deda i përmalluar për të atin, ndan foton e veçantë: Më mungon buzëqeshja jote

fustane me qera

Ish-finalisti i BBV3 Jul Deda së fundmi ka ndarë një foto më babanë e tij dhe aktorin e mirënjohur Zef Deda, i cili para disa muajsh humbi jetën.

Juli shprehet i përmalluar për të atin dhe shprehet se i mungon pafund buzëqeshja e tij. Aktori edhe kur ishte pjesë e BBV3, shpesh herë e kujtonte të atin dhe përlotej për të.

“Sot, 7 muaj pa ty. Prehu i qetë zemra ime. Të dua shumë…! Më ka marrë malli për buzëqeshjen tënde Babo”, shkruan Juli krahas fotos.


Acdailynews

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com