Horoskopi Ditor E Martë 2 Korrik 2024

fustane me qera

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të martën shtrëngoni dhëmbët edhe për pak, pas javës së parë të korrikut shumë gjëra më në fund do të kthehen në ekuilibër, është e vërtetë që ditët e fundit kanë qenë të rënda dhe të lodhshme, si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht, por më e keqja ka mbaruar dhe do të mund të largoheni sërish së shpejti.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të martën një hënë paksa e trazuar në një pozicion të çuditshëm mund t’ju mashtrojë, veçanërisht në dashuri ose me njerëzit me të cilët keni marrëdhëniet më intensive. Do t’ju duhet shumë durim me partnerin tuaj, i cili ndoshta ju ka larguar prej një muaji për arsye X, të cilat do të duhet të menaxhohen me kujdes dhe të ndezin një zile të vogël alarmi.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të martën sa më shumë të kalojnë ditët, aq më të favorshëm do të jenë planetët. Qielli në korrik është vërtet i jashtëzakonshëm, me shumë yje dashamirës që do t’ju japin një dorë, një skenar perfekt për të vënë bast në projektet tuaja dhe ndoshta edhe për të bërë disa kërkesa, për të përmirësuar situatën!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të martën shumë prej jush vijnë nga një periudhë e komplikuar ose nga një zgjedhje drastike dhe e dhimbshme, ndoshta një lidhje që nuk funksionoi më… tani do të duhet të filloni nga e para por mos u shqetësoni, vendosmëria është e madhe dhe edhe dëshira për t’u kthyer për të buzëqeshur.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com