Iu gjet drogë, arrestohet një italiane në Kapshticë

fustane me qera

Në Kapshticë u arrestua një italiane pasi u gjet me një sasi lëndë narkotike.

Ajo po udhëtonte me bashkëshortin dhe fëmijët e saj drejt Greqisë.

Gjatë kontrollit policia i ka gjetur rreth 300 gram sasi lënde narkotike.

Italiania ka deklaruar që i kishte për përdorim personal.

Ndërkohë policia po vijon punën për të kryer procedurat hetimore.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com