Horoskopi Ditor E Enjte 11 Korrik 2024

fustane me qera

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Edhe pse jeni shumë të fortë gjatë kësaj periudhe, mund të ndjeni ndikimin e një Hëne të trazuar. Gjatë ditës, mund të përjetoni pak më shumë shqetësim ose padurim. Megjithatë, Afërdita është aktivizuar përsëri prej disa orësh, duke i dhënë një shtysë të re dashurisë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Keni durim me ata që nuk dëshirojnë të dëgjojnë arsyetimet tuaja. Nëse dikur do të kishit provuar përsëri, tani preferoni t’i jepni fund lidhjes nëse nuk ia vlen. Afërdita është bërë disonante, kështu që do t’ju duhet të filloni t’i kushtoni më shumë vëmendje dashurisë dhe të shmangni polemikat.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Do të jetë një Hënë e bukur dhe Afërdita aktive për t’ju rrënjosur dëshirën për të dashuruar, për të bërë takime të reja dhe për t’u përfshirë në një projekt të ri. Nga njëra anë, Jupiteri ofron mundësi të reja fitimi, ndërsa nga ana tjetër, Saturni kundër mund të sjellë shpenzime të papritura.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Mund të arrini shumë në muajt e ardhshëm. Në këtë moment, është e rëndësishme të vlerësoni me kujdes të gjitha zgjedhjet e punës që bëni, sepse ato do të kenë një ndikim të madh ditëve të ardhshme. Nëse ecni mirë, mund të jeni protagonisti absolut i muajit Korrik.

Share This Article
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com